Hizmetlerimiz - Lavvo Yapı - Yapıların Yükselen Değeri

PAYLAŞ
MENÜ

MÜHENDİSLİK

Yapıların statik oluşumunu sağlıyoruz. Yapının iskeleti, hatları, boyutu ve yerleşim düzeni için projelendirme yapıyoruz. Mimarinin temelindeki statiği çiziyoruz.

Yapı için gerekli materyalleri ve maddeleri planlıyoruz. Alana uygun çalışıyor ve en doğru ölçeklerde proje hazırlıyoruz. 

MİMARLIK

Projelere görsel güzellik ve düzenlemeler sağlıyoruz. Yapının nasıl olacağına dair ön planlamalar ve danışmanlık sağlıyoruz. Gerek dış görünüm gerek iç görünüm ve yapı yerleşimi gerekse de peyzaj alanlarına kadar destek sağlıyoruz.

Yapının görsel ayağı olan mimaride çalışmalar yapmaktayız.

MÜTEAHHİTLİK

Planlamalarınız ya da projelendirmeleriniz dahilinde sizlere müteahhitlik hizmeti veriyoruz. Arsa durumunuza göre anahtar teslim olmak üzere yapınızı teslim ediyoruz. Dükkan ya da daire karşılığı binanızı tamamlıyoruz.

Tüm yapının üstleniciliğini alıyoruz ve projenizi son haliyle teslim ediyoruz.

TAAHHÜT

 

Projeleri tam istediğiniz gibi, tam zamanında ve olması gerektiği gibi teslim ediyoruz. Malzeme, işçilik ve detay düşüncelerini tamamen üstleniyoruz. 

Taahhüt olarak sadece yapının planlanmasını değil yaptığımız işlerin kalitesini de verebiliriz. 

UYGULAMA

Proje dahilinde gelen özelliklere göre istenilen özelliklerde ve maddelerde bölgesel ya da tam olarak uygulama çalışması yapıyoruz. 

İşçiliğimiz de uygulama alanlarımız istediğiniztarzlara uyum sağlıyor ve tamamen beklenilen sonuçları verebiliyor.